Wysoka wygrana ze Zjednoczonymi

Pięć meczy musiała czekać Pogoń na pierwszą wygraną podczas sparingów przygotowawczych do rundy wiosennej. Wszystkie bramki mogilnianie zdobyli w drugiej części gry, hattrickiem w 16 minut popisał się Przemysław Kędziora.

Pogoń Mogilno 5:0 Zjednoczeni Trzmeszno

Bramki: 69′, 74′ Damian Malczewski, 72′, 86′ 88′ Przemysław Kędziora

[21:30] Koniec meczu

88′ GOL! – Prowadzimy już 5:0. Mrówczyński wykłada piłkę na piąty metr i Kędziora zdobywa hattricka!

86′ GOL! – Kędziora wychodzi sam na sam, piłka odbija się od bramkarza, ale wpada do siatki

74′ GOL! – Ładny strzał Malczewskiego przy słupku wpada do bramki

72′ GOL! – Kędziora podwyższa wynik, asystę zanotował Mrówczyński

69′ GOL! – Ładne prostopadłe podanie i Malczewski wyprowadza Pogoń na prowadzenie

50′ – Duża przewaga Trzemeszna w pierwszych minutach drugiej połowy

48′ – Kontra Zjednoczonych 3 na 2 i fatalne pudło

[20:45] Początek drugiej połowy

[20:42] Koniec pierwszej połowy

43′ – Po strzale głową Szczepaniak wybija piłkę na rzut rożny

32′ – Zawodnik Zjednoczonych zderzył się ze Szczepaniakiem na przedpolu i obaj zawodnicy długo nie podnosili się z boiska

26′ – Świetna interwencja Szczepaniaka ratuje Pogoń przed utratą bramki

15′ – W pierwszym kwadransie gry oba zespoły miały po jednej sytuacji bramkowej

[19:56] Początek meczu!

Pogoń: Szczepaniak, testowany 1, Krajnyk, Gorgoń, Jagielski, Maciejewski, Kędziora, testowany 2, Ciejek, Kopliński, Mrówczyński oraz Wachowiak,  Malczewski, Łuczak, Żywica, Lukstaedt